KARABÜKSPOR’UN “TAM ANLAMI İLE DİBE VURDUĞUNUN TESÇİLİ GİBİ OLAN..” 29 AĞUSTOS 2018 KONGRESİ ÖNCESİ /SONRASI YAŞANANLAR

KARABÜKSPOR Kulübü HİKMET FERİDUN TANKUT Başkanlığında ki Yönetim tarafından 190 milyon  liranın üzerinde borca batırılmış ve O Dönem yapılanlar ile ilgili GENİŞ RAPORLAR HAZIRLANDI,konu hukuka gidecek şeklinde Kamuoyu’na bilgiler verildi.

ŞU ANA KADAR SOMUT BİRŞEY GELİŞMEDİ..

KARABÜKSPOR’UN TAM ANLAMI İLE DİBE VURDUĞUNU TESÇİLİ,en azından bize göre,29 AĞUSTOS 2018 Olağanüstü Kongresi olmuştur ve O Kongre öncesinde 8 İmzalı YAZILI BİR METİN ÇIKARTILDI ortaya.

O METİN UYARINCA KARDEMİR7DEN 10 MİLYON LİRA TALEP EDİLDİ..

Ayrıca,KARABÜK EŞRAFI,ESNAFI,SANAYİCİSİ 5 MİLYON LİRA TOPLAYACAKTI..

Bunların hiçbirisi olmadı,gerçekleşmedi,KARDEMİR Yönetiminde etkili İKİ HAKİM HİSSEDAR AİLE hakkında “UCU HUKUKA KADAR GİDEN..” bir dizi sözler edildi,iddialar dile getirildi,YAPTIRIMLAR UYGULANDI..

KARABÜKSPOR TAM ANLAMI İLE DİBE VURDU,BU TESÇİL EDİLDİ adeta.

Peki şu anda neler oluyor,neler gelişiyor,29 AĞUSTOS KONGRESİ ÖNCESİ ve SONRASI YAŞANAN OLAYLAR artık KARDEMİR’İN KARABÜKSPOR’A destek olmayacağını açık,net biçimde ortaya koydu,bu anlamda BÜTÜN UMUTLAR BİTTİ,umutların bittiği O SÜREÇ ile adeta TESÇİL edildi..

8 İMZALI DEKLARASYONDA belirtilen “ŞEHİR EŞRAFI,ESNAFI,SANAYİCİSİ 5 MİLYON LİRA TOPLAYACAK..” sözleri de olmadı ve KARABÜK ŞEHRİNİN KARABÜKSPOR’U destekleyemeyeceği de BÖYLECE ve adeta TESÇİL edildi..

Peki ŞİMDİ NE OLACAK,KARABÜKSPOR’U KONUŞAN BİLE KALMADI ARTIK.

Bir tek İYİ Parti Adayı Sayın DURSUN ALTIPARMAK olayı konuşuyor..

———————–OOO——————-

İKİNCİ EL OTOMOBİL SATAN GALERİLER İÇİN “YETERLİLİK BELGESİ,YETKİ BELGESİ,SINAVLAR VE..” YASANIN YARIN SON GÜNÜ,NE OLACAK..?

İkinci el otomobil alım/satımı yapan OTO GALERİLERİNE çok ciddi şartlar getiriliyor ve bir süredir yapılan YETKİ BELGESİ SINAVLARININ..” çok sıkı olduğundan söz ediliyor..

İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞI İÇİN Yasal düzenlemelerin yarın,yani 12 Şubat günü sona ermesi gerekiyor,ancak,uygulamalar yetişmeyince BİRKAÇ AY DAHA UZATMA gelebilir.

BÖYLE BİR BEKLENTİ VAR.

Şimdi Karabük’te 65-70 kadar İKİNCİ EL OTOMOBİL Satışı yapan OTO GALERİ var ve bunların ÖNCELİKLE İŞLERİN TAMAMEN DİBE VURDUĞU gibi bir yakınmaları var.

Daha sonra da YARIN BAŞLAYACAK olan YASAL DÜZENLEMELERİ Karabük özelinde 3-5 OTO GALERİNİN ancak uyabileceği anlatılıyor,özellikle SATIŞ YAPILACAK MEKAN sıkıntısı çok büyük olacak.

Bilindiği gibi,bir ara,KARABÜK BELEDİYESİ bu ticareti yapanlar için KEMAL OYMAN tarafından UYGUN YERLER YAPACAKTI,o iş geri kaldı,şimdi nasıl bir yol izlenecek,hep birlikte göreceğiz.

OTO GALERİLERİNİ SIKINTILI GÜNLER BEKLİYOR..

—————-OOO—————–

SAADET PARTİSİ,BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI,İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI CANINI DİŞİNE TAKMIŞLAR,ÖYLE ÇALIŞIYORLAR,MÜTHİŞ ÇALIŞIYORLAR

SAADET Partisi Belediye Başkan Adayları,İl ve İlçe Teşkilatları öylesine sıkı çalışıyor ki,EĞER SİYASET GENEL HAVA İLE BELİRLENMİYOR ve TEŞKİLATLARIN ÇALIŞMASI ile belirleniyor olsa,kimse SAADET Partisi’nin eline su dökemez.

ÖYLESİNE SIKI ÇALIŞIYORLAR.

ÖYLESİNE KALİTELİ,TERTEMİZ İSİMLERLE YOLA ÇIKMIŞLAR.

Örneğin Karabük Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Sayın MEHMET YÜCE,işinde başarılı,sosyal hayatı temiz,tutarlı ve MİLLİ GÖRÜŞ geleneğini hiç terk etmemiş,MİLLİ GÖRÜŞ gömleğini hiç mi hiç çıkartmamış.

Diğer İLÇELERDE DE KALİTELİ İSİMLER BAŞKAN ADAYI YAPILMIŞ.

Bu anlamda,müthiş çalışıyor SAADET Partili Adaylar ve Teşkilatlar,öyle görülüyor ki,özellikle AK Parti tabanına sıkışmış olan,MİLLİ GÖRÜŞ geleneğinin temsilcileri,galiba,asıl yerlerine dönecekler..

SAADET Partisi müthiş bir çalışma ile o seçmene göz kırpıyor..

Dönüşler olduğundan da söz ediliyor..

—————–OOO——————

SİYASİ PARTİLER,BİR YANDAN 31 ARALIK YEREL SEÇİM SONUÇLARINI BEKLERKEN,SİYASİ PARTİ İÇERİSİNDE DE 1 NİSANI BEKLEYENLER VAR MI.?

Siyasi Partiler,bir yandan 31 Mart YEREL SEÇİM sonuçlarını beklerken,SİYASİ PARTİLERİN içerisinde de DEĞİŞTİRME BİRLİĞİNDEN olan bir kesim de 1 NİSAN TARİHİNİ bekliyorlar galiba.

SEÇİM SONUÇLARI TEŞKİLATLARI YENİDEN ŞEKİLLENDİREBİLİR..

Böyle bir beklenti var.

Özellikle BAZI PARTİLERİN İl ve bazı İlçe Teşkilatlarının “MUTLAKA AMA MUTLAKA DEĞİŞECEĞİ..” üzerinden hesap yapan DEĞİŞTİRME BİRLİĞİ mensupları “BAŞARILI DA OLSALAR,BAŞARISIZDA OLSALAR,DEĞİŞECEK TEŞKİLATLAR VAR..” görüşünü dillendiriyorlar..

Bu anlamda BELEDİYE BAŞKAN ADAYI-TEŞKİLAT MENSUPLARI çekişmesi yaşanan SİYASİ Partilerin ve YERLERİN olduğundan söz edenlerin sayısı da hayli fazla.

KİMİ ÇEVRELER 31 MART SONUÇLARINI BEKLİYORLAR..

KİMİ ÇEVRELER,1 NİSAN SONRASINI BEKLİYORLAR..

Siyasi kadroların değişmesi ihtimali özellikle BÜYÜK PARTİ BÜNYELERİNDE bekleniyor ve bazı İLÇELERİN çocuksu tavırlarından,yakınan çok sayıda insan “BUNLAR MUTLAKA DEĞİŞİR..” görüşünü dile getiriyor..

HERKES BİRŞEYLER BEKLİYOR İŞTE..

Siyaset böyle bir şey demek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here