İÇİŞLERİ BAKANI SAYIN SÜLEYMAN SOYLU,, SAFRANBOLU’YU SALLADI VE ATEŞLİ,HEYECANLI,MÜTHİŞ BİR HATİP,MÜTHİŞ BİR KONUŞMACI

İçişleri Bakanı Sayın SÜLEYMAN SOYLU,dün Safranbolu İlçesi’ne geldi ve kalabalık bir dinleyici topluluğuna hitap etti,gerçekten kalabalık bir dinleyici topluluğu vardı.

Sayın SÜLEYMAN SOYLU,adeta,Safranbolu’yu salladı.

Müthiş bir hatip,ateşli,heyecanlı bir konuşmacı.

Gerçekten etkili konuşuyor,etkili bir hitabeti var Sayın SÜLEYMAN SOYLU’NUN,biliyorsunuz daha önce de Bakanlar geldi,gerçi Sayın SOYLU gibi miting yapmadılar belki,ancak,hitabetleri hiç böyle değildi.

Sayın SÜLEYMAN SOYLU,Safranbolu Belediye Başkan Adayı Sayın ALİ KAYA ile birlikte,Karabük Belediye Başkan Adayı Sayın BURHANETTİN UYSAL içinde OY İSTEDİ.

İçişleri Bakanı Sayın SÜLEYMAN SOYLU,konuşması sırasında,birkaç kez,TBMM Eski Başkanlarından ve Karabük Eski Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’E sorular sordu,kendisini belirli çalışmalara tanık göstererek “BÖYLE DEĞİL Mİ MEHMET ALİ ABİ..” gibi seslendi.

KALABALIK,CANLI,HEYECANLI BİR MİTİNG YAPTI Sayın SOYLU.

AK Parti içinde ki SARSINTILI DURUM GİDERİLDİ Mİ bilinmez..

Safranbolu Ölçeğinde AK Parti hayli sarsıntılı bir durum yaşıyor zira..

——————–OOO———————                                              ————OOO—————                                                        ————-OOO———-

KARABÜK İL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN SIRRI TUĞ,KARABÜK POLİS KADROSUNUN NOKSANLIĞI KONUSUNDA MUTLAK BİLGİ VERMİŞTİR..

Dün Safranbolu’ya gelerek,düzenlenen bir miting de konuşan İçişleri Bakanı Sayın SÜLEYMAN SOYLU,Emniyet güçlerinin ciddi önlemler aldığı bir ortamda,ziyaretini tamamladı.

Bu önlemlere Karabük İl Emniyet Müdürü Sayın SIRRI TUĞ vaziyet etmiştir mutlaka ve Sayın SIRRI TUĞ,bilmiyoruz,bu arada KARABÜK İL EMNİYETİNİN gereksinim duyduğu POLİS KADROLARI hakkında Sayın BAKANA bilgi verdi mi..?

Karabük İL EMNİYET Müdürlüğü’nün ciddi bir POLİS MEMURU açığı var diye biliyoruz ve bu açıkların NİSAN AYI içerisinde kapatılması ihtimali, Sayın SÜLEYMAN SOYLU’NUN, Safranbolu ziyareti ile daha da güçlenmiştir diye umut ediyoruz.

Biliyorsunuz,Karabük Emniyet kadroları  çok boşaldı.

Ayrıca ARAÇ İHTİYACI OLDUĞU DA biliniyor..

İçişleri Bakanı Sayın SÜLEYMAN SOYLU,Karabük’e uzak bir isim değil,Karabük’te kalmış,bu Kentte yaşamış bir insan ve öyle sanıyoruz ki,Karabük İl Emniyet Müdürlüğü kadrolarının,araç/gereç eksiğinin tamamlanması noktasında,pozitif bir tutum alacaktır.

Sayın SÜLEYMAN SOYLU gerçekten müthiş bir konuşmacı ve Safranbolu’yu sarstı..

————————OOO——————–                                          —————OOO————–                                                 ———–OOO————

CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KILIÇDAROĞLU “BAY KEMALDEN BAŞKA PROJESİ YOK..”,SAYIN RAFET VERGİLİ “TEK PROJESİ BENİM..” SÖZLERİ..

CHP Genel Başkanı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU ile MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN aynı paralelde ki yakınma ve görüşleri dikkatimizi çekti iyi mi..?

CHP Genel Başkanı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU,Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN için “TEK PROJE SÖYLEMİYOR,TEK PROJESİ BAY KEMAL DEDİĞİ BENİM..” yolunda açıklamalar yapıyor..

Sayın ERDOĞAN’IN Meydanlarda ,proje söylemediğine,halkın GEÇİM SIKINTISINA ilişkin görüş açıklamadığına dikkat çekiyor ve “TEK DERDİ BAY KEMAL OLARAK BENİM..”manasında görüşler dile getiriyor..

Karabük’te de MHP Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ,aynı yönde,ancak,AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın BURHANETTİN UYSAL ile ilgili yakınmalar dile getiriyor.

Sayın RAFET VERGİLİ “ BURHANETTİN HOCA,BİR SAAT KADAR KONUŞUYOR.BUNUN 55 DAKİKASI BENİMLE İLGİLİ,BENİ ELEŞTİRMEKLE İLGİLİ  BİR TEK PROJESİNİ ANLATMIYOR..” şeklinde görüşler dile getiriyor.

“KARABÜK’Ü BİLMİYOR,KARABÜK’Ü TANIMIYOR,BUNU KAPATMAK İÇİN,BANA ELEŞTİRİLER GETİRİYOR.BİR TEK PROJESİ YOK.BENİ ELEŞTİREREK SEÇİM KAZANACAĞINI SANIYOR..” gibi yaklaşımlar getiriyor Sayın RAFET VERGİLİ.

İşe bakın siz,Sayın KILIÇDAROĞLU AK Parti Genel Başkanı’ndan şikayetçi.

Sayın RAFET VERGİLİ,AK Parti Adayından yakınıyor.

——————-OOO—————-                                                    ——-OOO———–                                                                ———–OOO——–

BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYEN BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ,CHP-İYİ PARTİ İTTİFAK ADAYI SAYIN ALTIPARMAK’I ELEŞTİRDİ..

Dün bir Basın Toplantısı düzenleyen Karabük Belediye Başkanı ve MHP Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ,CHP-İYİ Parti Seçim İşbirliği Adaylı Sayın DURSUN ALTIPARMAK’A eleştiriler getirerek “DÖNEMİNDE YANLIŞ İŞLER YAPTI..” dedi.

Sayın RAFET VERGİLİ,Sayın DURSUN ALTIPARMAK’IN Belediye Başkanlığı döneminde Karabük ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NİN yer tespiti konusunda yanlış yaptığını söyleyerek “DAĞIN BAŞINDA BİR OSB’NİN KURULMASINA YOL AÇTI..” anlamında görüşler dile getirdi.

CHP-İYİ Parti Seçim İşbirliği Adayı Sayın DURSUN ALTIPARMAK’IN,Şirinevler Mahallesi’ni Beton Yığınına çevirdiğini de dile getiren Sayın RAFET VERGİLİ,o dönem Belediye İşçilerinin maaşlarının zamanında ödenemediğini de ileri sürdü.

CHP-İYİ Parti Adayını eleştirirken,AK Parti Adayına da göndermeler yapan Sayın RAFET VERGİLİ,bu manada Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’I kastederek “SİNİRLERİ BOZULMUŞ,ZAMAN/ZAMAN NE SÖYLEDİĞİNİ BİLMİYOR..” anlamında ifadeler kullandı..

Yapılan/yaptırılan anketlere de değinen Sayın RAFET VERGİLİ,genel itibarı ile bu dönem anketlere fazla güvenmediğini ifade ederken,yine de yapılan/yaptırılan anketlerden kendisinin AÇIK ARA ÖNDE çıktığına da vurgular yaptı.

Sayın RAFET VERGİLİ,Sayın ALTIPARMAK’A eleştiriler getirdi..

——————OOO—————–                                        ————–OOO——————                                                          ————-OOO————–

SEÇİM HAYHUYU ARASINDA,ADAPAZARI-KARASU-EREĞLİ-BARTIN DEMİRYOLU DEMİRYOLU ÇALIŞMASI 2011 YILINDA BAŞLAMIŞTI,NE OLDU.?

YEREL SEÇİM hayhuyu içinde Karabük’ün önceliği olması gereken bir dizi yatırımı ıskalıyor muyuz,nedir,bakın size bir hatırlatma yapalım,HİÇ BİR SİYASETÇİ bu konuyu dile getirdi mi,getiriyor mu..?

ADAPAZARI-KARASU- EREĞLİ-BARTIN DEMİRYOLU çalışmaları ne alemde acaba,bu DEMİRYOLU’NUN ÇAYCUMA civarında KARABÜK ile bağlantısı olacak elbet.

SİYASETÇİLERİMİZ BU KONU İLE İLGİLENİYOR MU DERSİNİZ..?

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın KAMİL GÜLEÇ zaman zaman,gerek KARAYOLU olayını,gerekse DEMİRYOLU olayını dile getiriyor ve bu konuyu gündem de tutuyor,SİYASETÇİLER 2011 yılında başlayan bu işleri hiç izliyorlar mı acaba..?

KARABÜK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR YATIRIM HERHALDE..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here