CHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN ELİF KÖSE’NİN “PROJE TANITIM TOPLANTISI..” MÜTHİŞ GÖRKEMLİ OLDU VE “ELİF KIZIMIZ.”

CHP-İYİ Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mimar Sayın ELİF KÖSE,geçtiğimiz hafta bir “PROJE TANITIM TOPLANTISI..” yaptı ve katılanlar “SON YILLARIN EN GÖRKEMLİ TOPLANTISI OLDU..” diyerek özetlediler.

Yaşlı bir bey “BU SEÇİMİ İNŞAALLAH ELİF KIZIMIZ KAZANACAK..” dedi,bunu haber olarak yazdık ve yazı kalıbında “TIRNAK İŞARETLERİ..” ezilince,yazı sanki Gazetemizin temennisi gibi bir başlıkla çıkmış.ama yine de Okurlarımız anladı durumu.

MİLLET İTTİFAKININ Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mimar Sayın ELİF KÖSE,hiç umulmadık yerlerden destek alıyor,görünen o yönde,sanki Belediye Başkanlık Seçimini şimdiden garanti etmiş gibi bir pozisyon var.

Dileriz,bir HAYAL KIRIKLIĞI yaşamaz.

Burada görünen o ki,Sayın ELİF KÖSE’NİN,en büyük avantajı “ÖNCE MESLEĞİ ve SAFRANBOLU’NUN BU MESLEĞE OLAN BÜYÜK İHTİYACI..” daha sonra “BAYAN OLMASI..” ve en sonunda da “AK PARTİ İÇİNDE YAŞANAN SIKINTILAR,KIRILANLAR,KÜSTÜRÜLENLER..”

Sayın ELİF KÖSE’NİN toplantısı gerçekten çok görkemli oldu..

Görünen bir gerçekte,Sayın KÖSE için verilecek “ÇOK EKSTRA OYLAR..” hemen her Siyasi görüşten seçmenler,açık/açık,”OYUMU Sayın ELİF KÖSE’YE VERECEĞİM..” cümlesini net biçimde kuruyorlar..

TOPLANTISI GERÇEKTEN ÇOK GÖRKEMLİ OLDU..

———————OOO—————

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI VE MHP BAŞKAN ADAYI SAYIN RAFET VERGİLİ “BEN ÖMRÜMÜ KARABÜK’E HİZMET ETMEK İÇİN GEÇİRDİM..”

Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ,geçtiğimiz günlerde,Makam Odasında bir Basın Toplantısı yaptı ve orada çok/çok önemsediğimiz bir cümle kurdu.

Sayın RAFET VERGİLİ,O Basın Toplantısında “BEN BULUNDUĞUM HER CEMİYET YÖNETİMİNDE,HER MAKAMDA,ÖMRÜMÜ,KARABÜK’E HİZMET ETMEKLE GEÇİRDİM..” anlamında görüşler dile getirdi.

Sayın VERGİLİ’NİN bu sözleri gerçekten doğrudur.

Bakın TİCARET ve SANAYİ ODASI Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı dönemde “ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ..” konusunu,biz ilk kez kendisinden duymuştuk,bize kendisi anlatmıştı..

O dönemler çok önemli olan KALKINMA DA ÖNCELİKLİ YÖRE konusu da Sayın RAFET VERGİLİ’NİN Karabük gündemine getirdiği,bizde dahil çok geniş bir çevrenin izleyip gerçekleştirdiği bir konu olmuştur.

KARDEMİR MODERNİZASYONU yine,kendisinin gündem yaptığı konudur.

“ ÖMRÜMÜN 30 YILINI KARABÜK’E HİZMETLE GEÇİRDİM..” sözü doğrudur..

———————-OOO—————–

AK PARTİ,SIK/SIK BAKANLARI VE PARTİNİN AĞIR TOPLARINI KARABÜK’E GETİREREK,SEÇİM KAMPANYASINI GİTTİKÇE YOĞUNLAŞTIRARAK..

AK Parti geçtiğimiz hafta içinde PARTİNİN AĞIR TOPLARINI,PARTİSİZ BAKANLARI Karabük’e davet ederek SEÇİM KAMPANYASINA çok önemli bir derinlik kazandırdı.

Bunun yanı sıra AK Parti ÇOK KATILIMLI YEMEKLER veriyor..

MESLEK GURUPLARINA GÖRE YEMEKLER DEVAM EDEBİLİRMİŞ.

Bu arada GİYDİRİLMİŞ ARAÇLAR,CADDE KENARLARINDA Kİ REKLAM PANOLARI,BİRÇOK YERDE SEÇİM İRTİBAT BÜROLARI ile Seçime doğru çok yoğun bir çalışma içerisine girileceği belli oldu.

Ayrıca,AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın BURHANETTİN UYSAL,gece/gündüz,yağmur/çamur dinlemiyor ve müthiş bir performansla çalışıyor,girmediği ev,sıkmadığı el bırakmamaya gayret gösteriyor.

Sayın BURHANETTİN UYSAL,savunma stratejisinden,saldırı,hesap sorma,yapılmayanları/yapılamayanları anlatma stratejine doğru da,süratle evriliyor/geçiyor..

Bu arada,tek sorun, AK Parti’nin kendi iç dünyası.

Bir toparlanma sağlanabilir mi,sağlanamaz mı..?

Ak Parti içinden,bir kesim kabul etmese de,tek sorun bu..

2009 ve 2014 SEÇİMLERİNİN TEKRARLANMAMASI,tek beklenen o.

—————–OOO————–

İYİ PARTİ İÇİNDEN BİR KARDEŞ ; “ONLARIN ARKASINDA DEVLET DESTEĞİ,BÜYÜK HARCAMA İMKANLARI,BİZİM ARKAMIZDA MİLLET VAR…”

Geçtiğimiz hafta içinde,KENT MEYDANI’NDA Kİ,Sayın DURSUN ALTIPARMAK’IN Proje Tanıtım Toplantısından dönen ve İYİ Parti Yönetim Kademelerinde de görevli birkaç Kardeş ile karşılaştık.

Bize “BU İŞ OLDU,BU SEÇİMİ Sayın ALTIPARMAK ALACAK..” dediler.

İçlerinden bir Kardeşimiz “SEÇİM EŞİT ŞARTLAR ALTINDA YAPILMIYOR.DEVLETİN TÜM İMKANLARINI ARKASINA ALMIŞ ADAY VAR,SONSUZ PARA HARCAMA YAPABİLECEK,HER TÜRLÜ MADDİ İMKANI KULLANABİLECEK ADAY/ADAYLAR VAR..” dedi.

Sonra da “ONLARIN,ARKALARINDA DESTEĞİNDE,HER TÜRLÜ İMKANLARI VAR.BİZİM,YANİ,Sayın DURSUN ALTIPARMAK’IN ARKASINDA İSE ÇOK GENİŞ BİR SEÇMEN DESTEĞİ VAR.BU İTTİFAKIN KARABÜK’E ÇOK İYİ HİZMET VERECEĞİNE İNANAN,TEMİZ YÜREKLİ İNSANLAR VAR..” falan dedi.

Bunları söyleyen ve 40 yıllık dostumuz olan o Kardeşimiz “BAK KARDEŞ,SENİNLE 40 YILDIR TANIŞIR,ARKADAŞLIK EDERİZ.SEN ÖMRÜNDE BÖYLE EŞİT ŞARTLAR ALTINDA YAPILAN BİR SEÇİM GÖRDÜN MÜ..?” diye sordu ve daha sonra da “GÖRECEKSİN KAZANAN MADDİ İMKANLAR DEĞİL,HALK OLACAK..”

Söylediklerini düşündük ve “BU KARDEŞ HAKLI..” dedik kendimizce.

Siz ne dersiniz..?

—————————OOO——————                      KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sayın BURHANETTİN UYSAL “KARABÜKSPOR’UN DURUMU GERÇEKTEN İÇİMİ ACITIYOR…”

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL,bizim KARABÜKSPOR Yönetimlerinde görev aldığımız süreler de dahil,hiçbir maçı kaçırmaz,maçlara gelir ve ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN MÜZİK KORUSU bile göndermişliği vardır tribünlere.

Öğrencilerin kendi içinde Örgütlenerek tribünlerden destek vermesi için yaptığı girişimler,organizasyonlar vardır Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN ve “KARABÜKSPOR’UN BU DURUMU GERÇEKTEN İÇİMİ ACITIYOR..” diyecek kadar da fanatik KARABÜKSPORLUDUR.

KARABÜKSPOR’UN ekonomik olarak bu batağa düşünceye kadar hiç haberlerinin olmadığını açık yüreklilikle söylüyor BURHANETTİN Hoca ve en son HİKMET FERİDUN TANKUT’UN kendisine KARDEMİR’DEN bir 6 milyon lira alınması için geldiğini anlatıyor.

Girişimlerinin sonuç vermediğini söylüyor ve üzüldüğü besbelli..

“KARABÜKSPOR’U BU DURUMU İÇİMİ ACITIYOR..” diyor Sayın UYSAL.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here