MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN RAFET VERGİLİ “BURHANETTİN UYSAL BİR GECEDE KARABÜK’Ü TERK EDER GİDER.BİZ BURADA KALIRIZ..”

Halen Karabük Belediye Başkanı olan,MHP Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ,AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN kibirli,gururlu duruşu nedeni ile Seçimi kaybedeceğini söylüyor.

KAZANIRSA YANINA KİMSE YAKLAŞAMAZ görüşünde.

Bunları söyledikten sonra da “BEN YANIMA GELEN DERNEK BAŞKANLARINI KOVMUŞUM,BÖYLE BİR YALANI SOSYAL MEDYASINA NASIL YAZABİLİYOR HAYRET.PSİKOLOJİSİ TAMAMEN BOZULMUŞ..” anlamında sözler ediyor.

Sayın RAFET VERGİLİ,geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan SPORCU FABRİKASI içinde “BU YATIRIMIN GELMESİ İÇİN,BELEDİYE OLARAK SEFERBER OLDUK.BU İŞİ Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN,DÖNEMİN SPOR BAKANI ve KARABÜK BELEDİYESİ OLARAK BİZ GERÇEKLEŞTİRDİK..” dedi.

10 Yıllık süre içinde Sayın MEHMET ALİ  ŞAHİN ile çok iyi ilişkiler içinde olduklarını söyleyen Sayın RAFET VERGİLİ,Dernek Başkanlarının yalanladığı Sayın BURHANETTİN UYSAL’I “KENDİSİNE ÇİFTE MAAŞ SAĞLAYACAK OLAN YASAYI ÇIKARTMANIN ÖTESİNDE HİÇBİR YARARLI HİZMETİ OLMAMAKLA..” suçluyor.

Sayın VERGİLİ ayrıca “ÇARESİZ KALDIĞI İÇİN YALANLARLA SİYASETİ YÜRÜTMEYE ÇALIŞIYOR..” şeklinde eleştirdiği Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN bir tek Partisinin oylarına güvendiğini söyleyerek “BEN AK PARTİ-CHP-MHP-SP-BBP-VP ve DİĞERLERİ GİBİ TOPLUMUN TAMAMINDAN OY ALIP SEÇİLDİM.BEN KARABÜK İTTİFAKININ BELEDİYE BAŞKANIYIM..” şeklinde de eleştiri yağmuruna tutuyor.

Sayın VERGİLİ bir iddiasını daha dile getirerek “BURHANETTİN HOCA SEÇİMİ KAYBEDER VE BİR GECE KARABÜK’Ü TERK EDİP GİDER.BİZ HEP BURADAYIZ,KAZANSAKTA,KAYBETSEKTE KARABÜK’TE KALIRIZ..” iddialarında bulundu..

SEÇİME 3 GÜN KALA,SERT TARTIŞMALAR SÜRÜYOR/SÜRDÜRÜLÜYOR.

——————OOO———————                  —————OOO—————–                                                     ————-OOO————

DÜN GAZETEMİZİ ARAYAN BİR KARDEŞ “İÇİŞLERİ BAKANI’NIN SAFRANBOLU KONUŞMASI SAYIN ELİF KÖSE’NİN SEÇİLMESİNİ ENGELLEMEZ..”

Dün Gazetemizi arayan bir Kardeş,ismini,görev yerini verdikten sonra “İÇİŞLERİ BAKANI,HEYECANLI,ATEŞLİ KONUŞMUŞ OLABİLİR.BU SAYŞIN ELİF KÖSE’NİN BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NI KAZANMASINI KESİNLİKLE ENGELLEMEZ..” dedi.

Bizi de “SAFRANBOLU’YU SALLADI..” şeklinde yazdığımız için eleştirdi O Kardeş,daha sonra da “Sayın BAKAN ATEŞLİ,HEYECANLI BİR KONUŞMA YAPMIŞ OLABİLİR,BU SEÇİM SONUCUNU KESİNLİKLE ETKİLEMEZ..” şeklinde konuştu.

O arkadaşın söylediklerinden sonra Safranbolu’da oy kullanacak birçok arkadaşımızla konuştuk,görüştük ve tamamı da aynı paralelde,aynı doğrultu da konuştular..

“MİMAR Sayın ELİF KÖSE BU SEÇİMİ KESİNLİKLE KAZANIR..” dediler.

Hatta “Sayın BAKAN,KAYYUMA DEVİR ETTİKLERİ BELEDİYELERİ ANLATIRKEN,KEŞKE SAFRANBOLU BELEDİYESİ’Nİ NEDEN KAYYUMA DEVİR ETTİKLERİNİ DE ANLATSAYDI..” diyenler oldu..

Safranbolu Belediye Başkanlığı noktasında Mimar Sayın ELİF KÖSE’Yİ şanslı gören/gösteren çok geniş bir çevre olduğu besbelli ve bizi arayan O Kardeş galiba haklı..

Sayın BAKAN GÜZEL KUNUŞTU,ancak,OYLARI DEĞİŞTİREMEMİŞ GİBİ..

————————OOO——————-                  —————-OOO——————

İŞE BAKIN SİZ ; YORTAN BİR BELDE VE 1.632 SEÇMENİ VAR,EFLANİ İLÇE STATÜSÜNDE 1.626,OVACIK İLÇE STATÜSÜNDE 492 SEÇMENİ VAR..

Ülkemizde MÜLKİ İDARE yeniden ele alınır mı veya ne zaman ele alınır acaba,şimdi “BU SÖZLERDE NEREDEN ÇIKTI..” diye sorabilirsiniz ve size örnek verelim..

YORTAN BELDE STATÜSÜNDE,1632 Seçmen BELEDİYE BAŞKANLIĞI için oy kullanacak YORTAN BELDESİNDE,toplam 1632 seçmeni var BELDENİN.

Buna karşılık EFLANİ İLÇE STATÜSÜNDE ve 1.626 Seçmeni var.

YORTAN BELDE,OVACIK İLÇE ve OVACIK İLÇESİNDE 492 seçmen OVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI için oy kullanacak,düşünebiliyor musunuz BELDE 1.632 seçmene sahip,İLÇE 492 seçmene sahip.

EFLANİ İlçe nüfusu daha önceleri 3400 civarında seyrediyordu.

Birçok RESMİ KURUM/KURULUŞ KAPANDI GİTTİ.

Şu an İlçe nüfusu 2000 dolayında ve bunun 1626 kişisi BELEDİYE BAŞKANLIĞI için oy kullanacak ,YORTAN BELDESİNDE ise 1.632 seçmen BELEDİYE BAŞKANLIĞI için oy kullanacak..

BÖYLE BİR MÜLKİ İDARE TAKSİMATI OLUR MU ALLAHAŞKINA..?

——————–OOO——————-              ——————OOO———————                                             ————–OOO———-

SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN MEHMET YÜCE VE GERÇEKTEN ÇOK/ÇOK EĞİTİMLİ/DONANIMLI BELEDİYE MECLİS LİSTESİ

Geçtiğimiz gün,iki ayrı yerde SAADET Partisi Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Sayın MEHMET YÜCE ile karşılaştık,kucaklaştık,Sayın MEHMET YÜCE çok sıkı çalışıyor.

Gerçekten çok/çok sıkı çalışıyor.

Sayın MEHMET YÜCE ve SAADET PARTİSİ öyle bir BELEDİYE MECLİS Listesi yapmış ki,hayret etmemek mümkün değil,EĞİTİM düzeyi,DONANIM ve BİRİKİM noktasında müthiş bir BELEDİYE MECLİS Listesi yapmışlar.

Sayın MEHMET YÜCE ısrarlı,inatla MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ çıkartmadığını ve gururlu,onurla o gömleği taşıdığını anlatıyor ve “DİĞER PARTİLERİN TABANINA SIKIŞMIŞ MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİ GERÇEK YUVALARINA BEKLİYORUM..” mesajlarını veriyor.

Bu çağrıları yankı yapacak gibi görünüyor..

SAADET PARTİLİLER müthiş çalışıyorlar,esnaf gezilerini sürdürüyorlar ve samimiyetle söylemek gerekirse,çoğu seçmen “BELKİ OY VERMEM ,ANCAK,ÇOK KALİTELİ İSİMLERLE SEÇİM ALANINA ÇIKMIŞLAR..” gibi değerlendirmeler yapıyorlar..

SAADET PARTİLİLER kapı/kapı çalışıyorlar..

Çokta eğitimli/donanımlı kadrolarla yola çıkmışlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here