CHP-İYİ PARTİ SEÇİM İŞBİRLİĞİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN DURSUN ALTIPARMAK “ HER İKİ ADAY DA,YANLIŞ SÖYLÜYOR..”

CHP-İYİ Parti Seçim İşbirliği Karabük Belediye Başkan Adayı Sayın DURSUN ALTIPARMAK ile dün bir görüşmemiz oldu “GEREK AK PARTİ, GEREK MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YANLIŞ SÖYLÜYORLAR..” dedi.

Sonra da “BAKIN DİKKAT EDİN,YALAN SÖYLÜYORLAR DEMİYORUM.YANLIŞ SÖYLÜYORLAR veya ANKETLER ONLARI YANILTIYOR..” dedi Sayın DURSUN ALTIPARMAK..

“ NE, Sayın BURHANETTİN UYSAL,NE Sayın RAFET VERGİLİ BİRİNCİ DURUMDA DEĞİLLER.ŞU AN İTİBARI İLE SEÇİM BAŞABAŞ GİDİYOR.ÜÇÜMÜZ ARASINDA BAŞABAŞ BİR YARIŞ YAŞANIYOR..” diyor Sayın DURSUN ALTIPARMAK.

Bunları söyledikten sonra da “ BU YARIŞI,500-600 OY FARKI İLE BEN KAZANIRIM..” tahminini yaptı ve “KARABÜK BELEDİYESİ İÇİN 79.727 OY KULLANILACAK.SANDIĞA GELMEYEN,GEÇERSİZ OY KULLANAN SONRASINDA,TOPLAM 65 BİN OY SONUCU BELİRLER..” tahmininde bulundu.

“BU SEÇİMİ 500-600 CİVARINDA BİR FARKLA BEN KAZANIRIM..” dedi.

Sayın DURSUN ALTIPARMAK Seçimi kazandıktan sonra “İŞİM ÇOK ZOR..” dedi, “KARABÜK’TE BİRLİĞİ,DİRLİĞİ YENİDEN TESİS ETMEK ÇOK ZOR. BU ANLAMDA,ÇOK KIRICI,ÇOK RENCİDE EDİCİ SÖZLER EDİLDİ.ESKİSİ GİBİ HERKESİN BİR/BİRİNE SAYGILI OLDUĞU,SEVGİ DOLU KARABÜK’Ü TESİS ETMEK,EN BAŞ VE TEMEL ÇALIŞMAM OLACAK..” anlamında uzun/uzun sözler etti.

Temel ilkem “YENİDEN CUMHURİYET KENTİ KARABÜK OLACAK..” dedi.

———————–OOO———————                   —————-OOO—————–                                  ————OOO————-

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 79.727 SEÇMEN OY KULLANACAK VE KARABÜK’TE OY KULLANMA ORANI YÜZDE 85 İLE YÜZDE 88 CİVARI

Dün CHP-İYİ Parti Seçim İşbirliği Adayı Sayın DURSUN ALTIPARMAK  çok enteresan bilgiler verdi “KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 79.727 SEÇMEN OY KULLANMA HAKKINA SAHİP..” dedi.

Daha sonra da “KARABÜK’TE,SİZİNDE YAZDIĞINIZ GİBİ,OY KULLANMA ORANI YÜZDE 85 ile YÜZDE 88 ARASINDA SEYREDİYOR..” diyerek geçerli sayılabilecek 65 bin civarında OY ile “BU SEÇİMİN KADERİ BELLİ OLUR..” anlamında görüşler dile getirdi.

AK Parti Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL ile MHP Adayı Sayın RAFET VERGİLİ arasında ki,zaman/zaman hakarete varan,SERT BİR MÜCADELE yaşandığına işaret etti “BEN KİMSE İLE KAVGA ETMEDİM,ETMEM DE..” anlamında sözler dile getirdi.

Karabük Merkezi Belediye Başkanlığı’nda 79.727,Eflani’de 1.626,Eskipazar’da 4.702,Ovacık’ta 492,Safranbolu’da 36.766,Yortan Beldesinde 1.632,Yenice’de 7.723 seçmen Belediye Başkanlığı için oy kullanacak.

Bu anlamda AK Parti Adayı “ANKETLERDE ÇOK ÖNDE ÇIKIYORUM..” diyor,buna karşılık MHP Adayı “EN AZ 15 PUAN ÖNDE ÇIKIYORUM..” gibi bilgiler veriyor,CHP-İYİ Parti Adayı “500-600 OY FARKI İLE BEN KAZANIRIM..” görüşünde.

SP Adayı Sayın MEHMET YÜCE oylarımız çok artacak görüşünde..

Bütün Belediye Başkan Adayları çok iyimserler..

——————–OOO——————                         —————-OOO—————–                                            ————-OOO———–

ÜÇ DERNEK BAŞKANI “BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ TARAFINDAN HİÇBİR ZAMAN MAKAMDAN KOVULMADIK.ÇOK ÜZÜLDÜK..”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN yaptığı “ BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ,DERNEK BAŞKANLARINI MAKAMINDAN KOVMUŞ..” yolunda ki bir açıklamaya “İSMİ GEÇEN ÜÇ DERNEK BAŞKANI’NDAN YALANLAMA GELDİ..”

ÜÇ Dernek Başkanı Gazeteci Kardeşimiz Sevgili HAKAN TÜÇEL’E bir açıklama yaparak “BİZ DERNEKLERİMİZİ ZİYARETE GELDİĞİNDEN,Sayın BURHANETTİN UYSAL’A KESİNLİKLE BÖYLE BİR ŞEY SÖYLEMEDİK..” dediler.

Daha sonra Sayın BURHANETTİN UYSAL ile yaptıkları görüşmede,Sayın UYSAL’IN kendilerine “BİR YANLIŞ ANLAMA SONUCU..” böyle bir gelişme yaşandığını söylediğine de işaret ettiler.

Bilindiği gibi AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın BURHANETTİN UYSAL ile MHP Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ arasında çok büyük bir tartışma yaşanıyor ve karşılıklı “YALANCI,İFTİRACI,YÜZ KARASI,CIMBIZCI,PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ..” gibi ağza alınmayacak ithamlar gırla gidiyor.

ÜÇ DERNEK BAŞKANI’NIN AÇIKLAMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ.

Üç Dernek Başkanı ile görüşen ve kendilerinin Sayın BURHANETTİN UYSAL’A böyle bir şey söylemediklerini yayınlayan Gazeteci Kardeşimiz Sevgili HAKAN TÜÇEL,Seçim Döneminin en çarpıcı haberine imza atmış oldu..

ÜÇ DERNEK Başkanı gelişmelerden üzgün olduklarını söylüyorlar.

——————–OOO———————              —————–OOO—————–                                                  ————–OOO————

YENİCE BELEDİYE SEÇİMLERİ “BAŞA/BAŞ GİDİYOR VE MİTİNGLER BAĞLAMINDAN YOLA ÇIKARSAK,SAYIN ZEKİ ÇAYLI’NIN MİTİNGLERİ ÖNDE..”

Dün YENİCE Seçimlerine ilişkin,çok önemsediğimiz birkaç isimle görüşmeler yaptık,kanaatlerini almaya gayret ettik,en çarpıcı değerlendirme Gazeteci bir Kardeşimizden geldi..

“SEÇİMLER BAŞA/BAŞ GİBİ GİDİYOR..” dedi.

Daha sonra da “CHP HENÜZ BİR MİTİNG YAPMADI,BU ANLAMDA,GELENEKSEL YENİCE SİYASETİNDE CHP İLK KEZ MİTİNG YAPMADI,YÜRÜYÜŞ DÜZENLEMEDİ.O NEDENLE BİR KANAAT BELİRTMEK BİRAZ YANILTICI OLABİLİR..” dedi.

Gerek AK Parti’nin,gerekse MHP’NİN mitinglerine getirdi sözü.

“MHP ve Sayın ZEKİ ÇAYLI’NIN MİTİNGLERİ ÖNDE GİBİ BİR RESİM VERİYOR..” dedi.

AK Parti mitinglerinin de kalabalık olduğunun altını çizen O Gazeteci Kardeşimiz “Sayın ZEKİ ÇAYLI’NIN MİTİNGLERİNE,YENİCE DIŞINDAN GELEN KİMSE YOKTU.Sayın COŞKUN GÜVEN’İN MİTİNGLERİNE DIŞARIDAN GELENLER VARDI..” analizini yaptı.

SEÇİM BAŞA/BAŞ GİDİYOR tahmininde bulundu..

SON VİRAJA BAŞA/BAŞ GİRİLİYOR anlamında tahmin yaptı.

———————–OOO———————           —————-OOO——————                                                ————OOO————-

TOPLAM 492 SEÇMENİN OY KULLANACAĞI “OVACIK  BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ KİM KAZANIR SORUSUNUN CEVABI YOK..” VE 31 MART

Karabük’ün en küçük İlçesi olan OVACIK Belediye Başkanlığı için toplam 492 SEÇMEN OY KULLANACAK ve bu Seçimi acaba kim kazanabilir ve bu anlamda AK Parti,CHP-İYİ Parti ve MHP Adayları arasında kıyasıya bir yarıştan söz ediliyor..

TOPLAM 492 SEÇMEN OY KULLANACAK..

Bilindiği gibi 2014 Ovacık Belediye Başkanlığı seçimini MHP Başkan Adayı kazanmıştı,bu kez kıyasıya bir yarışın yaşandığına sahne olan bu Seçimi kimin kazanacağı hakkında net bir tahmin yürütülemiyor..

CHP-İY Parti Adayı Sayın HİDAYET KASIMOĞLU hayli iddialı.

AK Parti Adayı Sayın YAKUP NARTEN ve MHP Adayı Sayın BAHRİ EROĞLU hayli iddialılar ve sıkı bir çalışma temposu içerisinde görünüyorlar,bu seçimi aile bağları ve geniş ailesi olanların belirleyeceği üzerinde duran Siyasi çevreler var.

492 SEÇMEN OY KULLANACAK,ADAYLARIN YARIŞI SÜRÜYOR.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here