Bu haber :26/11/2023 00:10 Tarihinde Eklendi 1444 Kez Okundu

Köse’den Öğretmenler Günü Ziyareti

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Safranbolu’da yer alan okulları ziyaret ederek okul müdürleri ve öğretmenleri ile bir araya geldi ve öğretmenler günlerini kutladı.

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse Safranbolu’da yer alan yaklaşık 50 okulda eğitim ve öğretimin mihenk taşları öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile çiçek ve kutlama pastası gönderdi. Emek Ortaokulu, Ünsal Tülbentçi İlk ve Ortaokulu, Şehit Atilla Bodur İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Köse okul müdürleri ve öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenler, Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse’nin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken yaptığı sosyal projelerden ötürü kendisini tebrik etti.

Öğretmenlerin soru görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Köse ise gelecek nesillerin temellerini atan, tüm insanlığa faydalı olacak öğrenciler yetiştiren öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak: ‘’Aynı kentte yaşıyoruz. Aynı kent için farklı konularda hizmetler veriyoruz. Çocuklarımızı hayata hazırlayan önce aileler sonra sizlersiniz. Çok kıymetli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Elbette ki sizlerin daha rahat ortamlarda hizmet verebilmeniz için hem sporda hem eğitimde yanınızda olacağız. Tüm ekibimizle Belediyemizin imkânları dâhilinde elimizden ne geliyorsa yapacağız. Nice mutlu Öğretmenler Günleri diliyor ve her biri birbirinden kıymetli siz değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.’’

Ziyaretler günün anlam ve önemini belirten hatıra fotoğraflarının çekimi ile sona erdi.