Bu haber :10/11/2022 20:05 Tarihinde Eklendi 1525 Kez Okundu

CENGİZ ÜNAL GÜVEN TAZELEDİ

Safranbolu TSO 'nın Yeni Meclis Üyeleri Hizmet Binasında Yapılan Toplantı Sonrası Başkanlarını Seçtiler.

Meclis Üyeleri Tekrar Cengiz Ünal Dedi.

Gözler  Yarın  Yapılacak Seçime Çevrildi.

Çiçeği Burnunda Meclis Üyeleri, Adaylıklarını Açıklayan Mevcut Başkan Ali Sami Acar Veya Özlem Urgancıoğlu'mu Diyecek Merakla Bekleniyor.

5 Kasım günü gerçekleşen Organ seçimlerimizde 21 Meclis Üyesi belli olmuştu.

Bugün yapılan ilk Meclis Toplantısında Meclis Üyeleri Meclis Başkanını seçti.

En yaşlı Meclis Üyesi olan, Ahmet Savaş'ın Meclis Başkanlığında gerçekleşen toplantıya katılan tüm Meclis Üyelerinin eksiksiz oyunu alan Cengiz Ünal yeniden Meclis Başkanlığına seçildi.

Seçim sonrası konuşan Başkan Ünal; "Değerli Meclis Üyesi arkadaşlarıma, bizleri bu göreve layık gördükleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Bizler makama değil hizmete talibiz. Kimseyi kırmadan, ayrıştırmadan hep birlikte bölgemizin en eski Ticaret ve Sanayi Odalarından olan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odasına hizmet etmeye devam edeceğiz. Güzel projelerimiz var. Özellikle paydaşlarımızla birlikte sürdürdüğümüz Lavanta Kokulu Safran Bahçesi Projesine çok hızlı start verdik. 50 dönüm arazi üzerine lavanta ve safranlarımızı ektik ve hasatlarını toplamaya başladık. 50 dönüm arazinin içine çok güzel bir bina inşa edeceğiz. Bu binayı inşa edeceğimiz 4 dönüme yakın yeri Odamıza kazandırdık. Ayrıca TOBB tarafından ilçemize bir Anaokulu inşa edilecek, bununda takibini yapıyoruz. Benimle birlikte birbirinden değerli 4 insan Meclise hizmet edecektir. Meclis Başkan Yardımcılıklarına seçilen Ahmet Savaş, Rıfat Aynacı ve Meclis Katip Üyeliğine seçilen Ufuk Akkuş'u da tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Bir teşekkürde Üyelerimize etmek istiyorum. Onların desteği bizler için çok önemli. Onların destekleriyle çok daha güzel işlere imza atacağız." dedi.