Bu haber :15/06/2021 21:17 Tarihinde Eklendi 2363 Kez Okundu

Vali Gürel, Kadıköy’de

Vali Fuat Gürel, köy ziyaretleri kapsamında Merkez İlçeye bağlı Kadıköy Köyünü ziyaret ederek köy sakinleriyle hasbihal etti.

İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Yıldırım ve Mehmet Çetin ile İdare ve Denetim Müdürü Engin Eren’in eşlik ettiği ziyarette köy muhtarı Abidin Ertekin’den elektrik, yol ve su sorunu başta olmak üzere köyün sorunları ve genel durumu hakkında bilgiler alan Vali Gürel, köyde yaşayan vatandaşlarla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Köyde yaşayan miniklerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Vali Gürel, miniklere çeşitli hediyeler verdi.

Köy ziyaretleri vesilesiyle Kurum Amirleriyle birlikte vatandaşların ayağına geldiklerini, devlet vatandaş bütünleşmesini sağladıklarını, asli görevlerinin vatandaşlara hizmet etmek olduğunu ifade eden Vali Gürel, “Vatandaşlarımızın karşılaştığı sorunları yerinde görüp tespit ederek, bu sorunlara çözüm üretmeyi amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini tek tek dinleyerek kurumlarımızın imkanları dahilinde ve planlanan bütçeler çerçevesinde çözümler üretmeye çalışacağız. Kısa sürede kolay bir şekilde yapılması gerekenleri hemen çözeceğiz, zaman alacak olan talepleri ise planlayıp önümüzdeki süreçte yerine getireceğiz. Karşılaştığımız sorunların çözüme kavuşturulması için kurumlarımızla birlikte gerekli çalışmaları yapacağız.” dedi.

Ziyaretten dolayı mutlu olduklarını dile getiren Muhtar Ertekin ve köy sakinleri, köylerinin sorun ve taleplerine gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.