Bu haber :10/06/2021 22:55 Tarihinde Eklendi 1001 Kez Okundu

84 Yıllık Güçlü Geçmiş

 “Sürdürülebilir Eğitim ve Kurumsal Hafıza”
“84 Yıllık Güçlü Geçmiş, Yeni Nesillere Aktarılacak”
“Üretime Olduğu Gibi, Eğitime de Yatırım Sürüyor”

 84 yıldır Türk demir ve çelik sektöründe faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, her geçen gün kurumsallaşan yapısı ile çalışmalarına devam ediyor. Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı ve geçtiğimiz günlerde tamamladığı “Kardemir Gelişim Elçileri Programı”, ilk mezunlarını verdi.

Kardemir Gelişim Elçileri Programı’nda farklı ünitelerden çalışanlarımız, daha sürdürülebilir bir eğitim ve gelişim döngüsü yaratma amacı ile eğitimler almakta; tecrübe ve bilgi birikiminin aktarılması ve kurumsal hafızanın güçlendirilmesi adına desteklenmektedirler. Gelişim Elçisi olarak programdan mezun olmaya hak kazanan çalışanlarımız, şirketimizin eğitim programları çerçevesinde mevcut çalışanlarımıza ve Kardemir Ailesi’ne yeni katılacak kişilere iç eğitmen sıfatı ile eğitimler verecektir.

Otuz dokuz çalışanımızın başarı belgesi ile şirket yöneticilerimiz tarafından ödüllendirildiği mezuniyet programında, Gelişim Elçilerimize rozet ve eğitici setleri de verildi. Yetişkin eğitiminin nasıl yapılması gerektiği başka olmak üzere birçok alt başlıkta eğitime tabi olan çalışanlarımız, şirketimizin gelecek planlarındaki büyümesine ve kurumsallaşmasına önemli ölçüde katkı sağlayacaklardır.