Bu haber :15/04/2021 20:58 Tarihinde Eklendi 146 Kez Okundu

KESİCİ’NİN PROJELERİ’NE ESNAFTAN TAM DESTEK

Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Osman Kesici, Esnafları Ziyaret ediyor Projelerini anlatıyor

Kesici’nin Projelerini dinleyen Esnaflar yıllardır yapılması gerekiyordu  İnşallah Size nasip olacak dediler

Esnaf gezileri sırasında yoğun ilgi ve destek sonrası değişim rüzgarları geliyor diyen Kesici projelerinin kurumsal çalışmalar neticesinde olgunlaştırdıklarını ve Türkiye de örnek olacak bir oda çalışması sunacaklarını belirtti.

Kesici, ekibiyle birlikte Safranbolu esnaflarını ziyarete başladıklarını  ve müthiş geri dönüşler aldıklarını belirterek  “güzel işlere tüm esnaflarımızla birlikte imza atacağız” dedi.

 İŞTE KESİCİ’NİN PROJELERİ,

1-Esnaf Odasının bütün veri tabanlarının güncellenmesi ve mobil uygulama ile artık cep telefonlarınızdayız.

2- Belediye, SGK, Maliye, Adliye ve diğer kurumlarda doğabilecek hukuki işlemlerin asgariye indirilmesi için  gönüllü bir avukat ile hukuk danışma günleri yapacağız.

3- AB uyum projeleri aracılığıyla turizm kenti olmamız sebebiyle de esnafımızı dünya piyasasıyla buluşturmak istiyoruz.

4-İlçemiz’deki Küçük Esnafı koruma ve kollama adına Resmi kurumlar ile iş ortaklığı kurarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlara bankamatik kartı çıkararak alışverişlerini odamıza üye olan işyerlerinde yaptıracağız.

Öte yandan, Yazıköy, Karıt Sanayi Sitesi, Safranbolu Oto Sanayi Sitesi ve Tarihi Çarşı Esnaflarını hem ziyaret eden Kesici,   sorunları dinleyerek çözüm önerileri sunarak, ; “Safranbolu’muzun esnaflarının bir kısmını ziyaret ettik. Onların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledik. Zor bir süreçten geçiyoruz ve bu da ciddi anlamda en çok esnaflarımızda hissediliyor. Göreve geldiğimizde genç ve dinamik kadromuzla kapılarını sık sık çalacağımızın, sadece seçim öncesi ziyaretlerde bulunmayacağımızı, öneri, istek ve şikayetlerini can kulağıyla dinleyeceğimizin teminatını verdik. Esnafın halinden esnaf anlar diyoruz ve el birliği ile bu günleri de geride bırakacağımıza canı gönülden inanıyoruz.  Esnaf ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek. Bizleri güler yüzle karşılayan tüm emektar esnaflarımıza teşekkür ediyor işlerinde bereketi bol kazançlar diliyorum.” dedi.

Esnafın Desteğini arkasına alan Kesici  Esnaf adına yakışır bir odaya sahip olacak dedi