Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ile beraberinde Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım ve Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük Belediye Meclis Üyesi Osman Köşker, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ile beraberinde Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım ve Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük Belediye Meclis Üyesi Osman Köşker’e, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ AKSOY’DAN BAŞKAN VERGİLİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili, tebrik ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy’u ağırladı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, hayırlı olsun dileklerinde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy’a, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

FİNAL EĞİTİM KURUMLARI KARABÜK ŞUBESİNDEN BAŞKAN VERGİLİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Final Eğitim Kurumları Karabük Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet Çetin, Remzi Doğan ve İbrahim Görkem, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Final Eğitim Kurumları Karabük Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet Çetin, Remzi Doğan ve İbrahim Görkem’e ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here