Bu haber :19/10/2020 21:55 Tarihinde Eklendi 149 Kez Okundu

Uzun, “Köy Yollarının Konforu

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “2020 yılı asfalt çalışmalarımız tamamlandıkça, köy yollarında ki ulaşımında konforu her geçen gün artıyor” dedi.

Genel Sekreter Uzun, Merkez İlçe ’ye bağlı Davutlar Köyü grup yolunda devam eden asfalt çalışmalarıyla ilgili Yol ve Ulaşım Hizmetleri Özgür Bülbül’den bilgiler alarak; “2020 yılı asfalt çalışmalarımız tamamlandıkça, köy yollarında ki ulaşımında konforu her geçen gün artıyor” dedi.

Asfalt çalışmalarını inceleyen Genel Sekreter Uzun, ekiplerin çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirterek; “ Kurumumuz 2020 yılı asfalt çalışması hedefini de tamamlamak için var gücüyle çalışıyor. Her yıl belirlediğimiz hedefleri aşıyoruz. Bu yılda çalışmalarımız bu doğrultuda devam ediyor. Ekiplerimiz yoğun ve özverili bir şekilde çalışıyor. Yaklaşık 3 yıl önce başladığımız sıcak asfalt çalışmasını 2 yıldır kendi iş makinelerimizle yapıyoruz. Güçlü bir makine parkı, başarılı ekip ve neticesinde güzel hizmetleri Karabük’ümüze kazandırıyor ve yapıyoruz. Bundan sonraki yıllarda çalışmalarımız bu hızda ve kalite de olmaya devam edecek” diye konuştu.

Genel Sekreter Uzun açıklamalarının sonunda, “ Bu çalışmaların yapılmasında bizlere destek veren ve ödeneklerin temin edilmesinde yardımcı olan; Karabük Valimize, Karabük Milletvekillerimize, Meclis Başkanı ve Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Özverili ve yoğun çalışmalarından dolayı personellerimize teşekkür ediyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Genel Sekreter Uzun’a yaptığı incelemelerde, Genel Sekreter Yardımcısı Bahattin Eroğlu, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül, kurumumuz Jeoloji Mühendisi Büşra Tucer ve Asfalt Formeni Ali Coşkun eşlik etti.